درباره ی ما

رایانه پردازان حکیم توسط گروهی از متخصصین خلاق در حوزه نرم افزار، در بهار سال 1389 تاسیس گردیده است.

در ابتدای فعالیت شرکت، با توجه به نیازسنجی های مختلفی که در میان عموم مردم انجام گردید، به نیازهای گروهی از قشر محترم فرهنگی برخورد شد که در طراحی سوالات امتحانی خود (چه از نظر محدودیت زمانی و چه از نظر طراحی سوالات) با مسائلی روبرو بودند.

با توجه به کمبودهای موجود در این عرصه، همچنین عدم وجود نرم افزاری با قابلیت های خواسته شده، شرکت برآن شد که گامی در راستای یاری دبیران و فرهنگیان عزیز بردارد؛ البته لازم به ذکر است که در این زمینه، شرکت هایی به تولید نرم افزار اقدام نموده بودند اما از آنجا که این نرم افزارها با قیمت های بسیار بالا عرضه می شود، همه اقـشار معلمـین قادر به استفاده از آنها نیستند، ضمن اینکه آن نرم افزارها هم به خودی خود تمامی نیازهای معلمین عزیز را بر طرف نمی کنند.

بنابراین شرکت نهایت تلاش خود را به کار بست که با حداقل کردن هزینه ها و طراحی آسان نرم افزار به همراه ویژگی های مورد نیاز معلمین، محصولی را به بازار عرضه کند که تمامی فرهنگیان عزیز بتوانند در همه نقاط کشور از آن بهره ببرند.

حاصل تلاش های چند ساله ی متخصصین شرکت رایانه پردازان حکیم، منجر به تولید نرم افزاری کاربردی با نام « آزمون ساز حکـیم » شد که به لطف خداوند متعال مورد استقبال و استفاده چشمگیر کاربران گردید.

این تلاش ها همچنان ادامه دارد و شرکت سعی دارد با توجه به خواسته های مشتریان خود و همچنین نظرات آنها، بهبود مستمری را در برنامه خود داشته باشد.

امید است که تلاش های شرکت مورد پسند مشتریان و کاربران محترم قرار گرفته و پیشرفت روزافزون جامعه را در پی داشته باشد.